Dragi mlade bralke, dragi mladi bralci,

ker se že zelo dolgo šolamo na daljavo in se mi zdi, da ste že po trikrat prebrali knjige, ki jih imate doma, vas obveščam, da si lahko literaturo za čez božično-novoletne praznike izposodite v šolski knjižnici.

Knjige za praznično branje naročite po elektronski pošti (maja.olup@podgoro.si) najkasneje do srede, 23. decembra, do devetih zjutraj.

Knjige boste lahko prevzeli v sredo, 23. decembra, po 11. uri pred šolo. Vsak bo dobil točno določeno uro, ki se je naj prosim drži, da bo izposoja potekala skladno s priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečitev širjenja okužbe z virusom.

Knjige boste vračali v knjižnico, ko bo pouk spet potekal v šoli. Zaenkrat si jih lahko samo izposodite.

Lepo vas pozdravljam in vam želim zdrave ter zabavne novoletne počitnice.

Knjižničarka Maja Olup