Spoštovani starši, dragi učenci, začenja se novo šolsko leto in z veseljem vas pričakujemo.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo na parkirišču pred šolo ob 7.30.

Učenci počakajo na parkirišču pred šolo, da jih pokličemo, nato z razredničarko odidejo v garderobo, kjer se preobujejo v copate in odidejo v učilnico.

Prvi šolski dan učenci potrebujejo copate, beležko in pisalo.

Jutranje varstvo bo za učence 2. in 3. razreda od 5.30 dalje.

Prvi šolski dan učenci 2. in 3. razreda zaključijo ob 11. uri, učenci od 4. do 9. razreda pa ob 11.55.

Za prvi šolski dan bo organizirana malica za vse učence, kosilo pa bo organizirano za tiste, ki jih bodo starši prijavili do petka, 30. 8. 2024, in sicer na e-naslov tajnistvo@podgoro.si.

Podaljšano bivanje bo potekalo po končanem pouku.

Avtobusi bodo odpeljali ob 12. uri.

Starši, ki pripeljete otroke v šolo, jih odložite na Aškerčevi ulici ali pri parku, prav tako jih tam tudi poberete.

Obveščamo vas tudi, da bo prvi šolski dan parkirišče pred šolo zaprto za ves promet.

Lepo vas pozdravljam in vam želim lep začetek šolskega leta.

Jasna Vrbanec, pomočnica ravnateljica