Vtisi nastopajočih:

3. 2. smo učenci OŠ Pod goro nastopili v predstavi, ki smo jo ponavljali tri različne generacije. Predstava oz. proslava ob prihajajočem slovenskem kulturnem prazniku je nastala pod mentorstvom in režijo gospe Edite Drozg, vse glasbene točke pa so nastale pod budnim očesom gospe Sanje Polšak Pesan in vse so bile odlično izvedene.
Naslov alternativna sem izbral, ker so nastopajoči v igri dobili kazen-alternativni vzgojni ukrep, in sicer da morajo pripraviti proslavo.
Proslavo smo obogatili tudi s filmom, ki se je navezoval na proslavo. Nekaj prizorov sem posnel jaz, ostale pa je posnel in opravil montažo gospod Dominik Trstenjak.
Zato, da nihče od nastopajočih ni bil žejen ali lačen je poskrbela gospa Jelka Esih.
Za likovno razstavo sta poskrbele gospa Dragica Tomše in gospa Andreja Blimen Majcen.
Ob odlični igralski zasedbi so nastopale še gimnastičarke, plesalke, recitatorji, inštrumentalisti, solistki ter otroški in mladinski pevski zbor. Vse točke so bile odlično izvedene. Res pa je, da priprava vsega ni bila tako preprosta, saj so nam jo zagodle bolezni tako učiteljev kot učencev in celo poškodba na dan predstave. A vseeno se nismo vdali in proslavo izpeljali brezhibno.
Klar Opraus

Vse mi je bilo všeč, soigralci in cel program. Prisotna pa je bila trema, še posebej na večerni predstavi.
Vid Pristovnik

Igral sem Speedy-a, kar je bilo zame kar težko, ker sem po navadi bolj hiter. Igra mi je bila smešna in lahko se je predstavilo veliko talentov.
Aljaž Hitrec

Iskreno povedano me sploh ni bilo strah nastopati pred občinstvom. Bal sem se le, da se bo zmotil kdo od mojih soigralcev. Predstava je gotovo uspela, saj smo po predstavi od učiteljev, prijateljev in staršev dobili veliko pohval.
Luka Potnik

Predstava se mi je zdela zelo zanimiva, čeprav sem imela nekaj treme.
Ivana Delić

Proslava mi je bila kar zanimiva. Kljub bolezni nekaterih nastopajočih smo predstavo odlično izpeljali. Upam, da bom lahko še kdaj sodelovala.
Lorena

Predstava je bila smešna, zabavna in poučna. Zahvalljujemo se učiteljici Editi, da smo lahko nastopile.
Lia, Lana, Ema, Zala, Marisa

Predstava je bila kljub poškodbam uspešna. Nastop mi je bil zelo všeč.
Katarina Skarlovnik

Predstava mi je bila zelo všeč, sai je bila poučna, zanimiva in je počastila naš kulturni praznik.
Klemen Venko

Predstava je bila super, edino vaje so bile mučne. Najtežja je bila generalka.
Krištof Kavčič

Nastopali so:

KATARINA KOVAČIČ, KATARINA SKARLOVNIK, VID PRISTOVNIK, ALJAŽ HITREC, LUKA POTNIK, MARUŠA LEDINEK, KIARA KRALJEVIČ, KLAR OPRAUS, LUKA KOVAČ JUG, MARISA MARGUČ, EMA EMILIJA KVAS, LANA ČERNEC, LIA STELA RIEMER, ZALA BOROVINŠEK, TEJA KRANJČEC GOŠNJAK, ŽIVA KOLAR, KLEMEN VENKO, KRIŠTOF KAVČIČ, LUKA FIJAVŽ VIVOD, NINA KOVAČ, IVANA DELIĆ

OTROŠKI PEVSKI ZBOR

MLADINSKI PEVSKI ZBOR

ANA KEBLIČ, ANEJA PRAPOTNIK

Zahvaljujemo se mentorjem, učiteljem in vsem ostalim, ki so pomagali pri pripravi prireditve in razstave.

image19 image17 image16 image15 image14 image13 image09 image08 image07 image05 image03 image02