Ob zvoku fanfar smo podelili medalje najboljšim športnicam in športnikom šole. Športnica šole je postala vsestranska športnica, devetošolka Eva Žnidarič, ki trenira košarko v domačem klubu. Eva je med drugim predstavljala šolo tako v košarki kot odbojki, na 11. atletski olimpijadi si je na 1000 metrov nedavno pritekla zlato, ima zlato in srebro v štafeti 4×100 metrov z medobčinskega in regijskega tekmovanja, na državnem tekmovanju v krosu je bila šesta. 2. mesto je zasedla prav tako devetošolka Neža Krajnc, bronasto medaljo pa si je prislužila šestošolka Lana Purg.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V točkovanju za športnika šole so se na stopničke povzpeli devetošolci. 3. mesto je dosegel Svit Sešlar, drugo Miha Kolar, športni prestol pa je že tretje leto zapored zasedel Klemen Venko, ki najboljše rezultate dosega v atletiki. Klemen Venko je na zadnji konjiški olimpijadi podrl rekord v teku na 1000 metrov. V tej disciplini ima zlato in srebro z medobčinskega in področnega tekmovanja, na državnem tekmovanju je bil deseti. Odlično je tekmoval tudi v štafeti 4×100 metrov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ob zvokih fanfar sta medalji prejela tudi športnika OŠ V parku Tjaša Krajnc in Martin Lešnik.