V petek, 20. oktobra, je v Zrečah potekalo Medobčinsko tekmovanje v krosu. Naši učenci so dosegli odlične rezultate. Pobrali so kar 3 prva mesta.
Med devetošolkami je bila zmagovalka Špela Vavdi, med devetošolci pa Bor Bauman. Zlato je osvojil še Miha Strmšek med šestošolci. V tej kategoriji smo med fanti pobrali prav vse medalje. Maks Markelc je bil namreč drugi in Aljaž Vodopivec tretji. Med deklicami 6. razredov je bila srebrna Ajda Repnik, med sedmošolkami pa Lana Purg ter med devetošolkami Anja Černec.
Pri deklicah so v šolski ekipi tekle še Zala Fijavž, Neli Petek, Zoja Petek, Ema E. Kvas, Fiona Vodopivec in Maja Bobik.
Pri dečkih so šolo zastopali še: Lan Kos, Luka Slapnik, Žiga Jaka Gobec, Anže Obrul, Domen Furman, Žan Tjaš Repnik in Ažbe Kotnik.