Po zelo uspešnih prireditvah za starše smo se v petek, 23. marca, s sedmimi četrtošolkami, ki sodelujejo v projektu Naša mala knjižnica, s spalkami in dobro voljo, dobili na OŠ Špitalič. Tam smo namreč pripravili že 3 Noč branja v tem šolskem letu.
Kar hitro je zadišalo po slastnih palačinkah, v delavnici smo se oblekle v Noč branja, zjutraj pa nas je obiskala vodnica Mateja s psičko Kity iz Društva Tačke pomagačke.

S kakšnimi vtisi so dekleta odšla domov?

Tjaša, 3. razred:  Novi prijatelji, pidžama in maska.
Iza, 4. razred:
Zabava in branje po polnoči ter obisk psičke Kity.
Eva, 4. razred:
Izdelovanje in branje ob polnoči, Kity, družabne igre.
Ajda, 4. razred:
Všeč mi je bilo, ko smo delali oblačilo za Noč branja, ko smo ponoči brali, ko smo spoznali nove prijatelje, zelo všeč pa mi je bilo, ko nas je obiskala psička Kity.
Klementina, 2. razred:
Izdelovanje maske, spoznavanje novih učencev in pripravljanje ‘postelje’ ter spanje.
Patricija, 1. razred:
Najbolj mi je bilo všeč, da sem prespala v šoli in da sem spoznala nove prijateljice.
Kornelija, 4. razred:
Všeč mi je bilo, da smo lahko brali in delali pižame ter da nas je zjutraj presenetila ‘kužika’ Kity.
Vita, 4. razred:
Všeč mi je bilo pravzaprav vse, ampak najbolj se mi je vtisnil v spomin obisk psičke Kity in delavnici. Pa tudi to, ko smo s prijateljicami bedele in brale knjige precej čez polnoč in se zabavale.
Lea, 4. razred:
Prijazne punce, dobre palačinke in udobne ‘postelje’.
Kata, 4. razred: So
delovanje oblačil in obisk Kity.
Sara, 4. razred:
Izdelovanje, spanje, igranje in obisk Kity.
Manja, 4. razred:
Da smo lahko dolgo bedele.
Lina, 2. razred:
Všeč mi je bila psička Kity.