V sklopu delavnic za spodbujanje kreativnosti in kritičnega mišljenja smo prvi marčevski ponedeljek na šolo povabili vsestranskega umetnika Miho Slapnika, ki je za učence pripravil delavnico raziskovanja gledališča in izražanja v njem.

Delavnica, ki se je je udeležilo 7 petošolk, 6 petošolk in 3 osmošolke, je potekala v ustvarjalnem in raziskovalnem duhu.

Izvajali so različne pristope izražanja v gledališču. Udeleženke so se preizkusile v izražanju z gibom, besedo in kombinacijo obojega.

»Celotna skupina je zelo aktivno in angažirano sodelovala. Dekleta so prikazala različne prizore, ki so jim bili dodeljeni z različnimi izraznimi oblikami,« je bil zadovoljen Miha Slapnik.

Tjaša: »Na delavnico sem se prijavila, ker mi je všeč nastopanje.«

Lina: »Najbolj zanimiv je bil seveda Miha, najbolj zabavna pa igra s števili.«

Žana: Najbolj zanimivo je bilo, ko smo lahko govorile samo s trimestnimi števili.«

Sara: »Delavnica mi je bila všeč.«